Мої життєві планиЯ люблю свою роботу. І в моїх планах – працювати, вчити і вчитись у дітей. Не перестаю дивуватись, на скільки відрізняються покоління. Маю бажання вчитись новим комп’ютерним технологіям, новим методам навчання та виховання учнів, активно співпрацювати з молодими колегами, вчитись їх креативності, заряджатись ентузіазмом, ділитись досвідом.
Маю надію ще раз стати свекрухою і мати ще хоча б трьох онуків. Маю бажання довго-довго залишатись донькою. Мрію про час, коли в нашій державі усе найкраще буде діставатись дітям - школам і садочкам, а оздоровлення буде відбуватись не в місті на асфальті, а на узбережжі чи природі.

  В моїх планах проявити себе грамотним спеціалістом на конкурсі "Учитель року - 2014", продовжити роботу у экспериментальній програмі "Формування довіри у школах світу". Мені цікаво відкривати для себе нові можливості ІКТ. Я дуже хочу, щоб мій 7 - А клас був дружним,і у класному куточку не вистачало пустого місця від грамот за дитячі перемоги. Намагаюся не втратити довіри батьків класу та дітей. Планую здійснити з ними ще багато екскурсій стежками рідного краю та провести цікаві родинні заходи. Мрію побачити своїх маленьких артистів на великих сценах, а юних поетів авторами цікавих творів. 
  Я наївно чекаю день, коли за рахунок держави в наших школах з'являться сучасні, якісні шкільні меблі, нові наочні посібники. Коли до школи прийдуть учителі-чоловіки, а наша професія  стане однією з найпристижніших.